Oznamy
Gynekologická ambulancia - nová sestrička

Vážené naše pacientky,   rád by som Vás informoval, že od 01.12.2017 sa stala súčasťou našej ambulancie nová sestrička - Bc. Anna Haviarová. Verím, že aj naďalej budete u nás spokojné.   MUDr. Miroslav...

viac
Zmena adresy gynekologickej ambulancie

Od 1.6.2012 sa gynekologická ambulancia presťahovala do Polikliniky Mýtna 5, na 2. poschodie. (viď. mapu v sekcii kontakty)

viac

Homeopatia

Homeopatia je liečebný systém založený na použití liekov pripravených z prírodných zdrojov či už rastlinnej, minerálnej alebo živočíšnej formy. Vo vzťahu ku klasickej medicíne sa liečba homeopatikami nevylučuje. Ak pacient užíva homeopatické lieky a je potrebné ho zároveň liečiť aj napr. antibiotikami, tak takáto liečba je možná, pretože sa homeopatické a alopatické lieky vzájomne nevylučujú.

 

Základným princípom homeopatickej liečby je pravidlo podobnosti, ktoré spočíva v tom, že sa pacientovi podá taký homeopatický liek, v ktorom je homeopaticky zriedená látka, ktorá vyvoláva podobné príznaky ako u zdravého jedinca.

Všetky homeopatické lieky sú popísané v knihách s názvom Materia medica homeopatica. Každý homeopatický lekár vie ako tieto lieky fungujú a vždy vyberá konkrétne lieky podľa konkrétnej potreby pre daného pacienta. Vždy však až po homeopatickom vyšetrení, ktoré musí absolvovať každý, kto sa homeopatiou chce liečiť.

 

Ak Vás homeopatická liečba zaujíma a chcete konzultovať Vaše problémy s MUDr. Evou Kleinovou, dohodnite si prosím termín telefonicky.

 

Telefón: 02 / 4552 7668